"Bizden Haberler, Ürün Tanıtımları ve Sizin için Hazırladığımız Yazılar"

Kurumsal Web Tasarımı

Kurumsal web tasarımı sadece güzel ve hoş görünen bir tasarım yapmak değil faaliyet gösterdiğiniz sektörde ön plana çıkmanızı, işlerinizi geliştiren, satışlarınızı arttıran ve firmanızı ürün ve hizmetlerinizi profesyonelce tanıtıp ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılaması amacıyla yaptığımız çalışmalardır.

Çalışmalarımızı sektörünüzle ilgili yaptığımız rakip analizlerinize, yeni kazanacağınız müşterilerinize ve kurumsal internet sitenizi ziyaret etmesini istediğiniz hedef kitleye ve bölgeye uygun yapıyoruz.

Kurumsal web site projenizi hazırlayabilmemiz için sizin yapmanız gereken tek şey ise isteklerinizi ve duyduğunuz ihtiyaçları belirleyip bizimle paylaşmanızdır.Bu aşamadan sonra internet sitenizin nasıl olması gerektiğini planlarız, fikirlerimizi size sunarız ve karşılıklı onay sürecinden sonra özgün ve rakiplerinizden sizi öne çıkaracak şekilde projenize başlarız.

Teknik olarak kurumsal web sitenizde olması gereken bazı özellikler ;
 - Responsive Tasarım (mobil,tablet ve masaüstü bilgisayara uyumlu tasarım)
 - Hızlı çalışan, kolay yönetebileceğiniz bir sistem.
 - Arama motorlarında (Google,yandex,bing,yahoo) üst sıralara çıkmanızı sağlayacak optimizasyonlara sahip
 - İhtiyaçlarınıza yönelik firmanızı profesyonel şekilde tanıtabileceğiniz üst düzey kullanıcı deneyimi sunan tasarım ve dinamik yapı.
 - Firmanızın web adresine uygun eposta desteği örnek : info@firmanizininternetadresi.com

Referanslarımızı görmek ve projenizi anlatmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

GSM: 0543 619 24 12